Zaloguj się do Esculapa
Zarejestruj się!

Pierwszy raz na Esculap.com? Dołącz do naszej społeczności medycznej w internecie. Zarejestruj się i korzystaj z bezpłatnych artykułów naukowych i informacji ze świata medycyny.

Drogi Użytkowniku,
dokonując rejestracji w Serwisie oświadczasz, że posiadasz uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza lub lekarza dentysty.
Informujemy, iż autentyczność wprowadzonych przez Ciebie danych jest weryfikowana za pomocą Centralnego Rejestru Lekarzy i Lekarzy Dentystów Rzeczypospolitej Polskiej należącego do Naczelnej Izby Lekarskiej
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez IQVIA Technology Solution Poland Sp. z o.o., w tym na zlecenie jej zaufanych partnerów biznesowych, informacji marketingowych środkami porozumiewania się na odległość poprzez następujące kanały komunikacji:
Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie poprzez złożenie oświadczenia pisemnie – na adres IQVIA Technology Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 48 lub elektronicznie − na adres e-mail: onekeyPL@iqvia.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Administratorem danych osobowych jest IQVIA Technology Solutions Poland sp. z o.o ul. Domaniewska 48, 02-675 Warszawa e-mail info@esculap.pl. Dane będą przetwarzane w celach rejestracji do serwisu Esculap (podstawa prawna: wykonanie umowy) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych, w tym Twoich prawach znajduje się w Polityce prywatności LINK.